automatic for the people

Webmatic - O nas

Praca w Webmatic

Start   >   Praca

W związku z rozwojemy firmy poszukujemy zmotywowanych, zdolnych i zaangażowanych kandydatów na poniższe stanowiska.
Możliwa również współpraca na zasadach freelancerskich i w niepełnym wymiarze godzin.

WYDAWCA / EDYTOR SERWISÓW INTERNETOWYCH

Jeżeli dzień zaczynasz od przeglądania portali a kończysz na Facebooku, posiadasz szerokie zainteresowania i jesteś ciakawa świata, posiadasz zdolność analitycznego myślenia, łatwość redagowania i tworzenia informacji oraz jesteś zainteresowana dziennikarstwem internetowym i chcesz pracować w nowych mediach... Zapraszamy do współpracy w nowym projekcie internetowym.

Wymagania:

  • Dobra znajomość polskich mediów internetowych.
  • Umiejętności redakcyjne i dziennikarskie.
  • Wskazana znajomość języka angielskiego.
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

  • Obowiązki:

  • Zarządzanie redakcyjne powierzonymi kategoriami serwisu
  • Uzupełnianie treści w wybranych kategoriach
  • Moderacja społeczności
  • Współpraca w ramach kolegium redakcyjnego
  • Promocja i realizacja planu marketingowego

  • W cv koniecznie proszę opisać zarówno swoje dotychczasowe doświadczenia i osiągnięcia, jak również zainteresowania i tematykę w której czujesz się najlepiej.

    PROGRAMISTA PHP

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należała realizacja aplikacji internetowych/intranetowych współpracujących z relacyjnymi bazami danych.

    Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka PHP5
  • bardzo dobrej znajomości JavaScript
  • bardzo dobrej znajomości relacyjnych baz danych SQL
  • znajomości HTML/XHTML, CSS
  • znajomości zagadnień programowania obiektowego

  • PROGRAMISTA FLASH

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało tworzenie aplikacji w technologii Adobe Flash.

    0czekujemy:

  • znajomości ActionScript 3.0 (środowisko Flash Builder)
  • znajomości platformy Adobe Flex 4
  • pracy z systemami kontroli kodu
  • umiejętność obsługi Adobe Photoshop oraz Adobe Flash IDE
  • znajomość C++ oraz narzędzi GNU

  • PROGRAMISTA C++ (Android/iPhone)

    Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało współtworzenie aplikacji na platformy mobilne (Android/iPhone)

    Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka C++

  • Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania swojego cv oraz listu motywacyjnego adres e-mail: kontakt@webmatic.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Napisz do nas

    example

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Masz propozycję biznesową? Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

    Wyślij zapytanie - oddzwonimy!

    Nasze projekty

    • www.ur.pl

      WWW w pigułce

      Najważniejsze materiały z Internetu, zbierane i opisywane przez pasjonatów i znawców danej tematyki.

      Zobacz więcej »

    • www.whatatune.com

      Play with the music!

      Międzynarodowy społecznościowy serwis z grami i turniejami muzycznymi. Baw się muzyką i wygrywaj!

    • www.teleplaneta.pl

      TV guide with social twist

      Nowatorska prezentacja programu telewizyjnego z mechanizmami socjalnymi i powiadomieniami.

    • www.comnieczeka.pl

      Poznaj swoją przyszłość!

      Prawdopodobieństwo przyszłych zdarzeń na podstawie zaawansowanych analiz statystycznych.

    • www.losujemy.pl

      Loterie fantowe w sieci

      Platforma do zakładania, prezentacji i promocji loterii fantowych organizowanych w celach charytatywnych.

    "Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu.

    Wszystko co robiłem, to była przyjemność."

    Thomas Alva Edison